WEBY, E-SHOPY, WEB APLIKACE

Tvorba a správa webů.

Popis služby

Webové stránky v dnešní době vlastní každá konkurenceschopná firma, jsou dobrým marketingovým tahem. Obsahově kvalitní, s moderní grafikou a optimalizované pro vyhledávače (SEO) přilákají Vaše webové stránky velké množství zákazníků, v mnohých případech téměř všechny!

Prodávejte zboží a služby jednoduchým a moderním způsobem. Postavíme Vám e-shop na míru nebo přizpůsobíme Open Source řešení, které svou kvalitou plně nahradí profesionální e-shop. Open Source řešení Vás však vyjde na zlomkovou cenu!

Tvorba webových stránek pro nás neznamená jen něco nakreslit, nakódovat, nahodit redakční systém a spustit. Grafickému návrhu stránek předchází analýza, během které zjistíme cílovou skupinu uživatelů webu a samotný cíl stránek.
Tyto dva body jsou základními stavebními kameny webových stránek. Máme pro vás připravený krátký dotazník, kde se dozvíme vše, co je nutné k samotné realizaci webu. Poté následují další kroky, kdy se navrhne struktura webu, z které vychází rozmístění jeho jednotlivých elementů.
Následuje vytvoření grafického návrhu, který nakódujeme do xHTML/CSS šablony a implementujeme redakční systém nebo e-shop.
Každý krok realizace budete mít vždy pod kontrolou a budete se moci vyjádřit k jednotlivým krokům.

Tvorba a správa webů, e-shopů, web aplikací

tvorba webů