OBCHOD
+420.608.990.440
HOTLINE
+420.608.663.221
info@systemx.cz
Be towards
Creative and analytic
and Enthusiastic to solve
Complex Problems

Volné pozice / Spolupráce

    Pro občasnou výpomoc hledáme programátora Javy.

    Pracoviště: home office
    Úvazek: spolupráce
    Mzda: dle dohody
    Počáteční datum: platí stále

    Máte zájem?

    Pokud máte zájem o danou pozici, nebo spolupráci, pošlete nám zprávu. Ozveme se vám co nejdříve!

    Napište nám!

    V kostce

    Příprava ,vývoj a integrace zakázkové aplikace včetně návrhu a rozvoje rozhraní, funkcí a vlastností. Zodpovědnost za plánování a dodržování harmonogramu.

    Hlavní náplň

    • Návrh specifikace, plánování a vývoj aplikace webové platformy a zakázkových řešení integrace, včetně rozvoje a údržby rozhraní, funkcí a vlastností, návrh a použití vhodných procesů a nástrojů.
    • Tvorba a použití standardů a postupů programování a vývoje, stejně jako programování architektury pro opětovné použití kódu.
    • Asistence a pomoc při problémech v rámci integrace formou podpory. Poskytování odborných znalosti při integraci a rozvoje aplikace.
    • Minimalizace systémových a bezpečnostních rizik, včasné řešení problémů.
    • Příprava a aktualizace technické projektové dokumentace.
    Pracoviště: home office, meetingy Praha (1x/14 dnů)
    Úvazek: IČO, délka trvání projektu: 3+ měsíce
    Úroveň pozice: Senior
    Mzda: 600 Kč/ hod.
    Počáteční datum: 20.10.2016
    Požadavky:
    PHP - Symfony3
    DB
    VMware
    Linux server OS

    Máte zájem?

    Hlavní úkol

    Příprava návrhů rozhraní webové aplikace

    Návazný úkol

    Návrh prostředí pro mobilní aplikace (IOS/Android/WinMo)

    Úvazek: IČO, délka trvání projektu: 1+ měsíc
    Počáteční datum: 20.12.2016

    Máte zájem?